72312 м. Мелітополь,
вул. Iнтеркультурна, 141,
т. 44-45-12.
Розклад роботи: 6:30 - 17:00,
з понеділка по п'ятницю

Пам’ятка для батьків (музичне виховання):

Пам’ятка для батьків (музичне виховання):

1. Ранній прояв музичних здібностей говорить про необхідність розпочати музичний розвиток дитини якнайшвидше та в комплексі. Якщо не закласти з самого початку міцний фундамент, то марно намагатися побудувати міцний будинок: навіть якщо він буде гарний зовні, все одно зруйнується від сильного вітру і землетрусу», – вважають педагоги. Придбайте іграшки -  інструменти та спробуйте разом пограти на них, не забороняйте грати, навіть  якщо шум від них вас дратує.

2. Шлях розвитку музикальності кожної дитини не однаковий. Тому не слід засмучуватися, якщо у нашого малюка немає настрою грати на музичних інструментах,  а якщо і виникають подібні бажання, то гра, на ваш погляд, здається далеким від досконалості. Не турбуйтеся! Кількісні накопичення обов’язково перейдуть у якісні. Для цього потрібен час та терпіння. Частіше музикуйте з дитиною разом.

3. Не «приклеюйте» вашій дитині «ярлик» – немузичний, якщо ви нічого не зробили для того, аби цю музикальність у нього розвинути.

Музика володіє сильним психологічним впливом на дітей. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслабляє чи навпаки-збуджує), викликає різні емоційні стани: від умиротворення, спокою і гармонії до занепокоєння, пригніченості або агресії). У зв’язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти, які інструменти ви їй пропонуєте і які частіше обирає ваш малюк.

 

 

 

 

 

 

 

Дата: 11.01.20 | Переглядів: 431 | Коментарів: 0

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:Надіслати

Copyright © 2012

ДНЗ №47 «Берізка»